Jump to: navigation, search

Naujienos


 

 

2018.08.30

Susijusios prekės. Directo prekės dokumentas papildytas skiltimi susijusios prekės čia galite įsivesti prekės analogus, kurie vėliau gali būti parenkami išrašant sąskaitą faktūrą ar vedant užsakymus. 

- Įsiveskite prekės analogus

Susijusios prekes.jpg

- Užsakyme ar sąskaitoje ant prekės kodo spaudžiame ALT + R sistema atidarys langą su prekės analogais, spustelėje ant kodų galėsite iškarto parinkti reikiamą prekės analogą

Susijusios prekes2.jpg

2018.05.01

Tiekėjo kortelės atpažinimas iš PDF dokumento! Jeigu Jūsų tiekėjas siunčia Jums pdf sąskaitas faktūras tiesiai į Jūsų directo duomenų bazę - Directo gali atpažinti ir įkelti tiekėjo kortelę iškart kai kuriate pirkimo sąkaitą. Directo sistemoje turi būti sukurta to tiekėjo kortelė su įmonės kodu. Kad atpižinimas įvyktų sklandžiai PDF turi būti sugeneruota iš kitos sistemos (ne skenuotas dokumentas) ir jame turėtų būti įmonės kodas sutampantis su tuo, kuris yra Directo sistemoje. Pavyzdys žemiau:

1. Tiekėjo kortelė su įmonės kodu:

Tiekejo kort.jpg

2. PDF sąskaita sugeneruota iš kitos sistemos su tiekėjo įmonės kodu prisegtukų ataskaitoje:

Prisegtuktiek.jpg

3. Kuriant pirkimo sąskaitą, Directo pagal įmonės kodą atapžįsta ir įkelią tiekėją pirkimo sąskaitoje:

Finaltiek.JPG

 

PASTEBĖJIMAS! Jei tiekėjo kortelėje pažymėsite varnelę Nauja pirkimo SF užsipildo kaip ankstensė tuomet po atpažinimo sistema dar ir įkels paskutinės pirkimo sąskaitos duomenis.

SFuzsipildo.JPG

 

 

 

2017.11.01

Išbandykite naują DIRECTO dizainą! Directo tobulėja ne tik funkcionalumu, bet ir išvaizda. Kad mūsų vartotojams būtų patogiau dirbti mobiliuosiuose įrenginiuose ir planšetėse, atsinaujinome. 

Norėdami aktyvuoti naują DIRECTO dizainą galite pasirinkti iš keletos temų pradiniame meniu:

RTENOTITLE

Jei šio pasirinkimo nematote, naujajį dizainą galite įsjungti per vartotojo nustatymus.

RTENOTITLE

Naujas Directo dizainas:

Design3.jpg

 

 

2017.07.24 Išsaugotų ataskaitų blokai Jei turite išsisaugoję daug Directo ataskaitų, kad nepasiklysti dabar galite joms suteikti kategoriją ir prisidėti savo vartotojo meniu. Norėdami tai padaryti einame Asmeniniai nustatymai --> Modifikuoja išsaugotas ataskaitas. Čia yra mūsų visos išsaugotos ataskaitos, jas galime koreguoti, suteikti eiliškumą bei jas rūšiuoti blokais (klasėmis) tam yra paskutinis stulpelis skirtas:

RTENOTITLE

Susidėlioję ataskaitų blokus, vartotojo meniu juos matysite išrūšiuotus:

RTENOTITLE

2017.04.25 Prekės laukų atvaizdavimas Sąskaitos, Užsakymo, Pasiūlymo dokumentuose

Dabar Directo pardavimo dokumentuose (pasiūlymuose, užsakymuose, sąskaitose) galima pasirinkti, kokie stulpeliai atvaizduojami eilutėse. Būdami dokumente viršuje dešinėje pusėje spustelėkite ant plaktuko ir tuomet mygtuką prekės laukai atvaizduojami dokumente. Pasirinkę norimą atvaizduoti stulpelį spaudžiame mygtuką išsaugoti.

Stulpprid.jpg

 

 

 

2017.03.08 (F1) nuoroda į instrukcijų turinį

Formuodami naują Directo dokumentą ar analizuodami ataskaitą dabar galite vienu mygtuko paspaudimu išsikviesti aprašymą apie Jūsų pildomą dokumentą ar nagrinėjamą ataskaitą.

Pvz.: Būdami rekomenduojamų pirkimų ataskaitoje spusetelėję klavišą F1 būsite nukelti į Directo instrukcijų langą apie šią ataskaitą

F1.jpg

 

 

2017.01.27

 

Automatinis prekės kodo parinkimas

Dabar Directo sistemoje kurdami naują prekę galite sugeneruoti norimą kodą tiesiog parinkdami klasę. Įėjus į prekės klasės kortelę galite nusirodyti, kokia bus prekės kodo numeracija ir kiek simbolių po numeriuko prekės kodas turės. Suvedę šiuos duomenis, kurdami naują kortelę tiesiog parinkite klasę ir kodas susigeneruos automatiškai:

 RTENOTITLE

 

2016.09.28

i.VAZ instrukcija

    Mieli klientai,

    Informuojame, kad intensyviai vykdome darbus dėl važtaraščių pateikimo į i.MAS posistemį i.VAZ.

    Deja, dėl Valstybinės mokesčių inspekcijos duoto trumpo 4 darbo dienų testavimo laikotarpio ir VMI sistemos strigimų „Directo“ sistemos paruošimo darbai dar nėra baigti.

    Norime informuoti, jog testavimo ir programavimo darbai nebus baigti iki spalio 1 d., tačiau darbus dėl važtaraščių teikimo į i.VAZ atliksime kuo greičiau. Pirmosiomis spalio dienomis važtaraščius gali reikėti suvesti rankiniu būdu.

    Būtinai Jus informuosime, kai jau galėsite iš „Directo“ sistemos kiekvienam važtaraščiui sugeneruoti XML failą, kurį kelsite į i.VAZ posistemį.

    Taip pat laukiame atsakymo iš VMI dėl važtaraščių automatinio teikimo į i.VAZ posistemį iš internetiniu pagrindu veikiančių apskaitos sistemų. Gavę atsakymą, tęsime darbus ir tikimės ateityje turėti galimybę važtaraščius į i.VAZ pateikti automatiniu būdu.

    Esant poreikiui spausdinti važtaraščius iš Directo sistemos, galėsime Jums padaryti važtaraščio spausdinimo formą. Tokio šablono padarymo darbai bus aktuojami įvertinant Jūsų poreikius.

    Dėkojame už Jūsų supratingumą.

 

 

2016.09.22

i.VAZ instrukcija

Sveiki,

    „Directo“ nuolat stengiasi tobulinti sistemą ir savo klientams siūlyti geriausius sprendimus, tad Jūsų patogumui i.SAF paslaugą suteikiame nemokamai.
    Norėdami iš „Directo“ sistemos pateikti sąskaitų registrus į VMI sistemos i.MAS posistemį i.SAF už tam tikrą mėnesį, turite žinoti, kad:

  • Teikiami failai bus generuojami pagal PVM klasifikatorius;
  • Sąskaitose reikės nurodyti sąskaitos gavimo ir išrašymo datas.

    Žemiau pateikiama informacija, kaip tai padaryti.

    PVM klasifikatorius nurodykite prie PVM kodų (žr. 1 pav.):
1. Eikite į „Finansai“ → „Nustatymai“ → „PVM tarifai“;
2. Atsidarykite bet kurį PVM kodą ir laukelyje „PVM klasifikatorius“ nurodykite PVM klasifikatoriaus kodą;
3. Spauskite „Išsaugoti“.

RTENOTITLE

 1 pav. PVM klasifikatorius.

   

    Pirkimo ir pardavimo sąskaitose atsiras šie datų laukeliai (žr. 2 pav.):
1. Sąskaitos data – sąskaitos gavimo data (sistemoje esančios sąskaitos ir korespondencijos datos);
2. Išrašymo data – laikas, kada buvo išrašyta sąskaita faktūra (dokumento data). Išrašymo data atsiras automatiškai po to, kai įvesite sąskaitos datą. Jei reikės, ją galėsite pakoreguoti.

RTENOTITLE 2 pav. Sąskaitos datos.

   

    Kadangi nebuvo galimybės atlikti i.SAF ir i.VAZ posistemių testavimo darbus anksčiau, informuojame, jog jie vyks rugsėjo 23–28 dienomis. Šiuo laikotarpiu Jūs taip pat galėsite bandyti teikti sugeneruotus registrus „Directo“ sistemoje teikti į i. SAF.
    Jei atsiras nesklandumų testavimo laikotarpiu, iškart juos taisysime.
    Visus darbus planuojame baigti iki sąskaitų registrų teikimo.

    Jei kyla klausimų arba turite pastebėjimų, kreipkitės.
   

    Pagarbiai,
    UAB „Directo“

 

 

2016.08.20

KORTELIŲ, DOKUMENTŲ REDAGAVIMAS SĄRAŠE

Dabar galite redaguoti pavadinimą, aprašymą ar kitą informaciją esančią pirkėjo, tiekėjo ar prekės kortelėje tiesiog būdami sąraše. Sąraše užvedę pelės žymeklį ant laukų, ant kurių žymeklis pasikeičia į pieštuką - juos galite redaguoti. Du kartus paspaudus sistema leis redaguoti pasirinktą reikšmę.

Edit item.jpg

 

2016.07.20

PREKĖS ATVAIZDAVIMAS KASOS LANGE

Jei Jūsų įmonė naudoja Directo kasos čekius ir turite platų prekių asortimentą yra galimybė Directo sistemoje pridėti nuorodas į prekės nuotraukas. Vėliau vedant prekes į kasos langą jos yra atvaizduojamos. Kad veiktų šis funkcionalumas reikia susivesti prekės nuotraukos nuorodas (iš internetinio puslapio) į prekės kortelės lauką URL:

991.png

 

Tuomet esant kasos lange viršutiniame dešiniame kampe spaudžiame ant plaktuko ir uždedame žemiau parodytą nustatymą:

992.png

 

Po šio nustatymo padarymo, kasos lange atsiranda prekės nuotrauka

993.png

 

 

 

2016.06.17 

REIKIAMO DOKUMENTO NUMERIO ATIDARYMAS (F3)

Nusikopijavus dokumento numerį – užvedus pelę ant dokumento ir paspaudus F3 – atidaro tą dokumentą, jo nefiltruojant. (veikia tik Interent Explorer naršyklėje)

RTENOTITLE

 

NAUJO DOKUMENTO SUKŪRIMAS (F2)

Pagrindiniame meniu užvedus pelę ant dokumento ir paspaudus F2 sistema iškart atidaro to dokumento naują langą. Ši funkcija taip pat veikia esant ataskaitoje. 

RTENOTITLE

 

 

AUTOMATINIS SKAIČIAVIMAS DOKUMENTUOSE (ALT + E)

Dokumentuose skaičių laukeliuose (kiekis, suma) – veikia formulės. Galima parašyti matematinį veiksmą (pvz. 1 * 2 + 1) ir su klavišų kombinacija ALT+E – veiksmas bus suskaičiuotas į galutinį skaičių

Alte.png

 

 

IŠPLĖSTINĖ LAUKELIŲ INFORMACIJA

Užvedę pelyte ant laukelio – rodoma papildoma info. Ar jie rodomi – galima nusirodyti vartotojo nustatymuose. (ASMENINIS à VARTOJAS à DIZAINAS à Laukeliai kuriuose nerodoma išplėstinė info)

Isplest.png

 

 

ATASKAITOSE LAIKOTARPIO PARINKIMO FUNKCIJOS

o Vedant vieną skaičių ir spaudžiant ENTER – parenka einamų metų tą mėnesį. Pvz.: vedame 5 ir spaudžiame ENTER – sistema parinkt to mėnesio laikotarpį 05.01 iki 05.31

o Vedant metus ir spaudžiant ENTER – parenka tuos metus. Pvz.: vedame 2014 ir spaudžiam ENTER – sistema parinks data 2014.01.01 iki 2014.12.12

o Vedant skaičių su šauktuku priekyje ir spaudžiant ENTER – parenkamas praeitų metų tas mėnuo. Pvz.: !5 ir spaudžiam ENTER – sistema duos praėjusių metų 5to mėnesio rezultatą. !!5 ir spaudžiam ENTER – sistema duos 5to mėnesio rezultatą prieš 2 metus.

Įvertinkite pateiktą informaciją: 
0.00
(0 votes)